Yazdır

Sivas Bölge Agro Sivas 2017 Fuarı'ndaki Yerini Aldı…

0kapakSivas Bölge Birliği, dördüncüsü düzenlenen Agro Sivas 4. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarındaki yerini aldı.

Sivas Bölge Birliği, 24-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında Sivas Fuar Alanında düzenlenen  Sivas 4. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarına katıldı. Fuar açılışı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ziraat Odaları Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Sivas Millet Vekilleri ve İl protokolünün katılımı ile gerçekleştirildi.

Sivas Bölge Birliğinin koordinasyonuyla şirketlerden Gübretaş, Tarım Kredi Yem, İmece Plastik ve Tareks stantlarıyla fuarda yerini aldı.

Açılış töreninden sonra Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ziraat Odaları Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Sivas Valisi Davut GülSivas Millet Vekilleri Selim Dursun, Hilmi Bilgin, Ali Akyıldız, Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Musa Demirci Bölge Birliği standını ziyaret ederek; kurum faaliyetleri hakkında Bölge Müdürü İsmail Köse’den bilgi aldılar. Ayrıca standı ziyaret eden çiftçilere görevli personellerce bilgi verilerek, ikramda bulunuldu.