Yazdır

Tarım Kredi Ailesi, Bayramlaşma Töreninde Bir Araya Geldi

0kapak

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Kurban Bayramı’nın ardından, bayramlaşma törenini TRT Arı Stüdyosunda düzenledi.

Gerçekleştirilen törene; Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama, Genel Müdür Yardımcıları Mahmut Güngör, İsmail Hakkı Bücük, Mehmet Güneş,  Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Ali Erdem Saatçi, I. Hukuk Müşaviri, Daire Başkanları, Ankara Bölge Müdürü, birim müdürleri, diğer yetkililer ve personel katıldı.

Personelin geçmiş Kurban Bayramını kutlayarak konuşmasına başlayan Genel Müdür  Ayhan KarayamaUmarım bu 10 günlük Kurban Bayramı tatili hepiniz için kazası belasız geçmiştir. Rabbimiz tekrar tekrar nice bayramlara sağlıkla kavuşmayı nasip etsin.” dedi.

Tarım Kredi’nin yüksek bir potansiyele sahip olduğunun altını çizen Karayama,  göreve başladıkları süreden bu zamana kadar gübre, mazot, yem  ve diğer tarımsal girdilerde  çiftçilere yönelik başarılı adımlar attıklarını kaydetti. Karayama,  Kurumun çalışma sistemini faizsiz sisteme dönüştürebilmek için uğraştıklarına vurgu yaparak, “ Bu konuyla ilgili olarak Sebahattin Zaim Üniversitesi İslam Ekonomisi ve Finans Enstitüsünün Bölüm Başkanlığı ile ortak bir çalışma yürütüyoruz. Umuyorum ki ilerleyen günlerde bu çalışmamızı da sonuçlandıracağız.” İfadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından, yöneticiler personel ile fuaye salonunda bayramlaştı.