Yazdır

Growtech Eurasia 2017 Fuarı Antalya’da Gerçekleştirildi

0kapak17. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları,  Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı Antalya’da yapıldı.

Growtech Eurasia 2017 17. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları, Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı 29 Kasım- 2 Aralık 2017 tarihlerinde Antalya EXPO CENTER Fuar alanında gerçekleştirildi.

Fuara Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ethem Üstüner, Antalya Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sefer, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Balıkesir Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Pullu, Bölge Müdürü İbrahim Kamil Kabalar,  Bölge Müdür Yardımcıları Sezai Yıldırım ve Nadir Yüksel ile Bölge Birliği personeli iştirak etti.

Türk tarım sektörünü Antalya’da dünyanın her yerinden gelen profesyonel ziyaretçiler ile buluşturan Growtech Eurasia 2017 Tarım Fuarına; Türkiye, Avrupa, Uzakdoğu, Ortadoğu ve Balkan ülkeleri olmak üzere toplam 30 ülkeden 800’ün üzerinde katılımcı firma iştirak etti.

Fuarda Tarım Kredi Kooperatifleri; Antalya Bölge Birliğinin koordinasyonunda iştiraklerden GÜBRETAŞ, TAREKS, Tarkim ve İmece Plastik ile birlikte kurumsal bütünlük içinde temsil edildi.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ethem Üstüner, Antalya Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sefer ile Bölge Müdürü İbrahim Kamil Kabalar yoğun ilgi gösterilen Tarım Kredi standını ziyaret eden misafirlerle birebir ilgilenerek, Tarım Kredi Kooperatiflerinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.  

Umut Furkan ULUTAŞ - ANTALYA