Yazdır

Balıkesir Bölgede İstişare Toplantısı

0kapakBalıkesir Bölge Birliğinde ‘2017 yılı faaliyetlerini değerlendirme, 2018 yılı hedefleri bilgilendirme’ toplantısı gerçekleştirildi.

Balıkesir Bölge Birliğinin, Balıkesir ilindeki hizmet binasında gerçekleştirilen değerlendirme ve istişare toplantısına; Balıkesir Bölge Müdürü Vedat Altın, Bölge Müdür Yardımcıları Necati Baydeniz, Selçuk Yavuz ve Vedat Karademir, ilgili personel ile Balıkesir, Bursa ve Çanakkale illerine bağlı kooperatiflerin birinci derece yetkilileri katıldı.

Toplantıda; Balıkesir, Bursa ve Çanakkale illerinde faaliyet gösteren 151 birim Tarım Kredi Kooperatifinin 2017 yılında yüksek performans göstererek üreticiye hedeflerin üstünde hizmet verdiklerini kaydeden Bölge Müdürü Vedat Altın, 2018 yılında da üreticiye daha fazla hizmet götürmek için çalışacaklarına vurgu yaptı.

Üreticiye 2017 yılında verdikleri başarılı hizmetlerden dolayı tüm çalışanlara teşekkür eden Altın, “Biz, üreticiye tohumdan gübreye, ilaçtan ortak ürünlerinin değerlendirilmesine kadar her konuda hizmet veriyoruz. Bu sebeple, 2018 yılında da aynı heyecanla çalışacağız. Verdiğimiz hizmetten önce biz mutlu olacağız ki ortağımız, üreticimiz de mutlu olsun. Kaliteli hizmetin sonucunda ortağımız kazanacak, ülkenin yükselen değerlerine biz de katkıda bulunmuş olacağız. Yine ortaklarımız için önemli bir konu olan ortak ürünlerinin değerlendirilmesi konusunda da 2018 yılında aynı çalışmayı yapmayı planlıyoruz. Yılın ilk ayları olması münasebeti ile ortaklarımızı ve tüm üreticilerimizi de ÇKS kayıtlarının güncellenmesi ve sigorta indiriminden yararlanması konusunda uyaralım ve bilgilendirelim.” dedi.

Toplantıda, kooperatiflerin 2017 yılı performansları değerlendirilirken 2018 yılı hedefleri konusunda da bilgi alışverişinde bulunuldu.

Zekeriya SAYAR / BALIKESİR