Yazdır

Merkez Birliğinden Bölge Birliklerine Ziyaret

0kapak

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Krediler Müdürü Kamil Kenan Yenice ve Kredi Takip Müdürü Veysel Tolga Atik birim kooperatifleri ziyaret ederek yetkililerden faaliyetlerle ilgili bilgi aldılar.

Şanlıurfa Bölge Birliğine Ziyaret

Merkez Birliği birim müdürleri Yenice ve Atik’e Şanlıurfa Bölge Müdür Vekili Mustafa Önol’un da eşlik ettiği Şanlıurfa Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerin ziyaretlerinde kooperatif ortakları ve personeli ile birebir görüşmeler gerçekleştirildi.

Batman, Mardin ve Şanlıurfa illerindeki bazı kooperatifleri ziyaret ederek 2017 yılı faaliyetlerinin genel değerlendirmesini yapan heyet, 2018 yılı ilk iki aylık faaliyetleri ile önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalarla ilgili de çalışanlarla görüş alışverişinde bulundu. 2018 yılının daha verimli olabilmesi için kooperatif ortakları ve personel ile görüşmeler gerçekleştiren heyet istek ve önerileri yerinde dinledi.

Ziyaretlerin akabinde Şanlıurfa Bölge Birliğine geçen heyet, eksiklikleri tamamlanan Bölge Müdürlüğü hizmet binasını gezip, Bölge Birliği personeli ile istişarede bulunurken faaliyetler hakkında da Bölge Müdürü Vekili Mustafa Önol’dan bilgi aldı.

Malatya Bölge Birliğine Ziyaret

Malatya Bölge Birliğinde de çok sayıda kooperatifi ziyaret eden Merkez Birliği heyetine bu kez de Malatya Bölge Müdürü Mustafa Altunok, Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Koçak eşlik etti.