Yazdır

Emek Ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun

0kapakTarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Poyraz mesajında, “Tarım Kredi Kooperatifleri olarak, bir buçuk asırlık tecrübemiz ile hem üreticilerimizin emeklerinin karşılığını almasında hem de 80 milyon nüfusumuzun kaliteli ve sağlıklı gıda ile buluşmasında var gücümüzle çalışmaktayız. Bu yolda emeği, alın terini, helal kazancı yücelten ve ülke çiftçisinin gereksinimlerini karşılamak üzere gecesini gündüzünü katan çalışanlarımızın hak ettikleri yaşam standardına kavuşmalarına büyük önem veriyoruz.

 Biz, işçi kardeşlerimizi, üreticilerimizi yüksek vicdan, ahlak, vazife, sorumluluk timsali olarak görüyoruz. Biz, her biri vatan ve iman şuuru içinde olan işçi kardeşlerimizin emeğini yüksek bir değer, aziz bir çaba olarak nitelendiriyoruz.

Bu duygu ve düşüncülerle, tüm işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günleri’ni kutluyor, emeklerinin mübarek, kazançlarının bereketli olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.