Yazdır

Külcü’den Bayram Mesajı…

0kapak1Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Külcü mesajında, “Dayanışma, hoşgörü, sevgi ve kardeşlik değerlerimizi daha yoğun paylaştığımız bir bayramı daha birlikte karşılamanın sevinci içerisindeyiz. Millet olmayı, kardeşçe bir arada yaşamayı, paylaşmayı, aynı ruh ve gönül ikliminde yaşamanın anlamını ve zenginliğini hepimiz en çok bayram günlerinde hissederiz. Bayramlarımız, sevginin, saygının ve hoş görünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı özel günlerdendir.

Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, en güzel şekilde değerlendirmeli ve sevgi ile kucaklamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle; İslam aleminin ve ortaklarımızın Ramazan Bayramı’nı en kalbi dileklerimle kutlar, insanlık için, sevgiye, barışa ve kardeşliğe vesile olmasını Yüce Allah’tan dilerim” ifadelerini kullandı.