Yazdır

Tarım Kredi’de Geleneksel Bayramlaşma Töreni

0kapakTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği çalışanları, TRT Arı Stüdyosunda düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Törene; Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr Fahrettin Poyraz, Genel Müdür Yardımcısı Özgür Güven, Rehberlik veTeftiş Kurulu Başkan Yardımcısı,I. Hukuk Müşaviri, Daire Başkanları, Ankara Bölge Müdürü, birim müdürleri, diğer yetkililer ve personel katıldı.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr Fahrettin Poyraz, personelin geçmiş Ramazan Bayramını kutlayarak; Tarım Kredi camiası olarak hep birlikte çalıştıklarını ve her günlerinin bir bayram tadında geçmesi için çabaladıklarını belirtti.

Tarım Kredi Kooperatiflerinde bir ilki gerçekleştireceklerini vurgulayan Poyraz, Vakıf Katılım ile imzalayacakları protokol kapsamında faizsiz sistemin ilk adımını atacaklarını ifade etti. Poyraz, “Hedefimiz, Tarım Kredi tüm birimleri ve şirketleri ile birlikte önümüzdeki dönemde faizsiz bir sistemle kurum faaliyetlerine devam edecek. Bunu yapabilecek gücümüz var. Türkiye’de bunu yapacaksa ilk Tarım Kredi Kooperatifleri yapmalı. Bu konuda inançlıyız, kararlıyız.” dedi.

Türkiye’nin kaderini belirleyecek bir seçim sürecinin yaşandığını ifade eden Poyraz, “Öncelikle ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan temenni ediyorum. Ve inanıyorum ki bir hafta sonraki seçimde milletimizin basireti, feraseti her şeyin önüne geçecektir.” şeklinde konuştu. Daha sonra yöneticiler personel ile fuaye salonunda bayramlaştı.