Yazdır

Yağan Kooperatifine Yeni Hizmet Binası

0kapakErzurum Bölge Birliğine bağlı Yağan Tarım Kredi Kooperatifinin yeni hizmet binası düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Yeni hizmet binasının açılışına; Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şahin, Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, Krediler Daire Başkanı Yahya Altınkaya, Erzurum Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Rıfat Bezginoğlu, Bölge Müdürü Ali Karaarslan, Merkez Birliğinden Pazarlama Müdürü Emir Gaffar Ateş ile Strateji Geliştirme ve Koordinasyon Müdürü A.Harun Kırmızı, Bölge Müdür Yardımcıları; Özkan Yıldırım ve Erdinç Dişoğlu, Yağan Tarım Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Bağaçlı, kooperatifyönetim ve denetim kurulu üyeleri, Kooperatif Müdür Yardımcısı Ş.Serkan Öptepeli, Kooperatif Yetkilisi Abdullah Güler ile çiftçi ve ortaklar katıldı.

Açılışta, kooperatif personelinin daha iyi ortamlarda çalışarak üretici ve ortaklara daha iyi hizmet vereceğini ifade eden yetkililer, yapımı tamamlanan hizmet binasının kooperatif ve çiftçimize hayırlı olması temennisinde bulundular.

Erzurum Bölge Müdürü Ali Karaarslan ise, Yağan Kooperatifi hizmet binasında çalışan personelimiz, ortaklarımızın ihtiyacı olan her türlü tarımsal krediyi kaliteli, güvenli ve yerinde teslim etmek için çalışacaktır. Hizmet binamızın çiftçimize, üreticimize hayırlı olmasını diliyorum. Bizim görevimiz, çiftçilerimizin, üreticilerimizin alın teri olan ve emekleri bulunan işlerinde onların yanlarında olmak, tarımsal ihtiyaçlarını karşılamaktır. Hizmet binamız çiftçi ve ortaklarımıza hayırlı olsun” dedi.

Açılışa katılan kooperatif yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile çiftçi ve ortaklar ise, Tarım Kredi Kooperatiflerinin, çiftçi ve ortaklara verdiği hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek yetkililere teşekkür ettiler.

Sırrı GÜL / ERZURUM