Yazdır

Eğitim ve İstişare Toplantıları Sürüyor

0kapakSakarya Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde görev yapmakta olan personele yönelik “Pazarlama ve Kurumsal Performans Yönetimi” konularında eğitim ve istişare toplantısı düzenlendi.

Eğitim ve istişare toplantısına; Sakarya Bölge Müdürü Mustafa Erhan, Bölge Müdür Yardımcıları Yavuz Özkahraman, Bayram Şahin ve Ali Cumhur, Merkez Birliği Strateji Geliştirme ve Koordinasyon Müdürü A.Harun Kırmızı, Pazarlama Müdürü Emir Gaffar Ateş, Bölge Birliği çalışanları ve kooperatif yetkilileri katıldı.

Samsun Bölge Birliği

Samsun Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde görev yapmakta olan personele yönelik “Pazarlama ve Kurumsal Performans Yönetimi” konularında eğitim ve istişare toplantısı düzenlendi.

Düzenlenen eğitim ve istişare toplantısına Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veli Sar, Samsun Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Oy, Merkez Birliği Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç Samsun Bölge Müdürü Mustafa Doyurucuoğlu, Koop-İş Sendikası Samsun Şube Müdürü Fatih Köymen, Bölge Müdür Yardımcıları İsmail İdiz, Şemis Kalem, Merkez Birliği Strateji Geliştirme ve Koordinasyon Müdürü A.Harun Kırmızı, Pazarlama Müdürü Emir Gaffar Ateş, Bölge Birliği çalışanları ve kooperatif yetkilileri katıldı.

Toplantının açılışında Bölge Müdürü Mustafa Doyurucuoğlu, “Kooperatiflerimizde yapılan çalışmaların ölçülmesi performans yönetimi ile olmaktadır. Kurumumuzca belirlenen hedeflere ulaşılması, buna yönelik stratejiler üretilmesi, kooperatiflerimizin faaliyetlerinin artırılması açısından performans yönetimi önem arz etmektedir.” dedi.

Performans yönetiminin en önemli unsurlarının pazarlama ve ortak ürünlerinin değerlendirmesi faaliyetleri olduğunu ifade eden Doyurucuoğlu, “Ortak ürünlerinin değerlendirilmesi konusunda Bölge Birliği olarak alımı yapılan ürün yelpazesini her geçen gün artırmaktayız. Çiftçilerimizin ürettiği ürünlerin pazarlama sorunlarının çözülmesine yardımcı olmak durumundayız.” şeklinde konuştu.

Eğitim toplantısı kapsamında Bölge Birliği genelindeki performans değerlendirmesinde, ürün alım faaliyetlerinde dereceye giren kooperatiflerin yetkililerine plaket ve teşekkür belgesi takdim edildi.

Merkez Birliği Strateji Geliştirme ve Koordinasyon Müdürü A.Harun Kırmızı tarafından Kurumsal Performans Yönetimi”, Merkez Birliği Pazarlama Müdürü Emir Gaffar Ateş tarafından ise“Pazarlama Faaliyetleri” konusunda yapılan sunumların ardından, kooperatif yetkililerinin soruları cevaplandırıldı.