Yazdır

Tarım Kredi Kooperatiflerinde Bayramlaşma Töreni

0kapakTarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği çalışanları, düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen törene; Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Genel Müdür Yardımcıları Muaz Saka, Özgür Güven, Ahmet Bağcı, M. Okan Ateş, Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Mehmet Güneş, Ankara Bölge Müdürü Veli Altunkaş, daire başkanları, birim müdürleri, diğer yetkililer ve personel katıldı.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, personelin geçmiş Kurban Bayramını kutlayarak; Eylül ayı ile birlikte yoğun bir çalışma dönemine gireceklerini ifade etti.

Özellikle Tarım ve Orman Bakanlığındaki yeni yapılanma sürecine vurgu yapan Poyraz, “Oradaki arkadaşlarımızın şuanda uygulamaya çalıştığı bir takım projelerin pratikte uygulanabilirliği Tarım Kredi Kooperatiflerinin süreçlerde yer almasıyla doğrudan doğruya gerçekleşecek. Biz bu süreçleri de kurumumuz açısından ve ortaklarımız açısından da avantajlı duruma dönüştürme gayreti içerisinde olacağız. Başta tarımsal desteklerin Tarım Kredi üzerinden ödenmesi olmak üzere bu ve buna benzer pek çok konularımız var” dedi.

Özellikle ortakların ürettiği ürünlerin markalaşarak, gerek iç pazar gerek dış pazarda tanıtımının yapılması gibi projelerin var olduğunu belirten Poyraz, “Tekrar geçmiş bayramınızı tebrik ediyorum. Önümüzdeki günlerde çok güzel çalışmalar yapmayı Cenabı Hak bize nasip etsin” diye konuştu. Daha sonra yöneticiler personel ile fuaye salonunda bayramlaştı.