Yazdır

Külcü’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

0Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Külcü’nün mesajında:

“30 Ağustos Zaferi vatan toprağı işgal altında bulunan bir milletin, yokluklara, rağmen azimle, inançla ve kararlılıkla toprağını nasıl müdafaa edebileceğini, büyük bedeller ödeyerek de olsa yedi düvele gösterdiği bir destandır. 30 Ağustos, milletimizin, sağlam ve sarsılmaz bir irade ile tarihine, kültürüne ve değerlerine sahip çıkarak hiçbir milletin önünde eğilmediği bir günü temsil eder.

30 Ağustos'ta şanlı ordumuz, yurdumuzu düşmanlardan temizleyerek büyük bir zafere imza atmıştır. Bizler her zaman olduğu gibi bugün de birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, ecdadımızın emaneti olan Cumhuriyetimizi hakkıyla muhafaza ve müdafaa etmek üzere canla başla çalışıyoruz.

Zafer Bayramı vesilesi ile aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı tebrik ediyor, vatanımız için şehadet şerbetini içen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı.