Yazdır

KYK İle İmzalanan Protokol Hayata Geçiyor…

0kapakYükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğüne bağlı yurtların gıda ihtiyaçlarının karşılanması için imzalanan protokolün uygulanmasına yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Gıda ihtiyaçlarının karşılanması için imzalanan protokol kapsamında gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına; Ankara İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda faaliyet gösteren lokanta, kantin ve işletmelerden sorumlu personel ile yurt müdürleri ve kooperatif personeli katıldı.

Toplantıya ayrıca Kredi Yurtlar İl Müdürü Ferhat Türkoğlu, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Kurumsal Satış ve Müşteri İlişkilleri Müdürü Erol Apaydın, Ankara Bölge Müdürü Veli Altunkaş, TK Birlik Genel Müdür Yardımcısı Orhan Duran ve Ankara Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Yaman iştirak etti.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kredi Yurtlar İl Müdürü Ferhat Türkoğlu, yurtlarda 28 bin öğrenci konakladığını, bunların ihtiyaçlarının protokol kapsamında aksatılmadan karşılanması için işbirliğini sürdüreceklerini belirtti.

Bölge Müdürü Veli Altunkaş, üreticilerden aracısız olarak alınan ürünlerin yurtlara ulaştırılacağını ve her aşamasının kontrol altında olan sistemin aksatılmadan yürütülmesi için kooperatiflerle birlikte gerekli çalışmayı sürdüreceklerini kaydetti.