Yazdır

Sivas Bölge, Agro Sivas 2018 Tarım Fuarı'ndaki Yerini Aldı…

0kapakSivas Bölge Birliği, beşincisi düzenlenen Agro Sivas 5. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarındaki yerini aldı.

Sivas Bölge Birliği, 04-08 Eylül 2018 tarihlerini kapsayan ve Sivas fuar alanında düzenlenen  “Sivas 5. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı”na katıldı.

Fuar açılışı Milli Savunma Komisyon Başkanı ve Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Sivas Milletvekilleri Habip Soluk, Semiha Ekinci, Ahmet Özyürek, Ulaş Karasu, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve il protokolünün katılımı ile gerçekleştirildi. Açılış töreninin ardından “Genç Çiftçi Projesi” hibe töreni gerçekleştirildi.

Törenin ardından yaptığı açıklamada Bölge Müdürü İsmail Köse; “Tarım Kredi Kooperatifleri olarak Sivas’ta 5.’si düzenlenen Agro Sivas Tarım Fuarı’nda biz de yerimizi aldık. Bu fuara katılmamızdaki amaç kurumumuzu çiftçilere tanıtmak, hedef kitlemizle bir araya gelmek, pazar payımızın artmasını sağlamak, misyonumuzu vizyonumuzu ve kurumumuzu çiftçilerimize, halkımıza tanıtmaktır. Bu tür etkinliklerde; çiftçimizin istek ve dileklerini dinleme ve çözüm yolları arama fırsatı buluyoruz. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Açılış töreninden sonra Bölge Birliği standını ziyaret eden protokol ve ziyaretçiler görevli personelden kurum faaliyetleri ve şirket ürünleri hakkında bilgi aldılar.

Bölge Müdürü İsmail Köse stantta görev alan personele ve şirket personeline emeklerinden dolayı teşekkürlerini ve güzel dileklerini bildirdi.

M. Cebrail KEKEÇ / SİVAS