Yazdır

Ankara Bölgede Eğitim

0kapakKooperatiflerin satış performanslarının geliştirilmesi ve personelin iletişim yeterliliklerinin artırılması maksadıyla, Ankara Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde görev yapan personele yönelik “Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri Eğitimi” düzenlendi.

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Uluslararası Tarımsal Eğitim Müdürlüğünde (UTEM) yapılan eğitimin açılışı Bölge Müdürü Veli Altunkaş, Müdür Yardımcısı Ebubekir Gökaslan ve PDA Eğitim ve Danışmanlık firması eğitimcileri tarafından gerçekleştirildi.

Bölge Müdürü Altunkaş açılışta yaptığı konuşmada; “Tarım Kredi Kooperatifleri olarak birçok tarımsal girdiyi üreticilerimize ulaştırıyoruz. Tarımsal ürün pazarı ve ürün değerlendirme konusunda daha fazla pay sahibi olabilmek için rutin faaliyetlerimiz yanında farkındalık oluşturacağımız uygulamalar da yapmak zorundayız. Gerek iş yaşamında, gerekse günlük yaşamda bilinçli ya da bilinçsizce birçok farklı ikna yöntemleri kullanırız. İkna edici olabilmek için, elimizdeki bilgiyi iyi aktarabilmeli, değişkenlerini dikkate almalı aynı zamanda konuşma tarzımıza ve beden dilimize kadar iletişimle ilgili birçok faktörü de göz önünde bulundurmalıyız. Bu eğitimler faaliyetlerimizde farkındalık yaratacaktır. Bu eğitimin hepiniz için faydalı olmasını diliyorum.” dedi.