Yazdır

Burtarım 2018, Ziyaretçilerine Kapılarını Açtı

0kapakTarım ve hayvancılık sektöründen önemli firmaların yetkililerinin buluştuğu 'Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları' BURTARIM 2018 törenle açıldı.

'16'ncı Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı' ve 'Bursa 11'inci Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı', TÜYAP Bursa Fuarcılık ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda, TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen törenle açıldı.

Türk tarım sektörünün önemli buluşmalarından olan fuarların açılış törenine; Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü ve Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Balıkesir Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Bölge Müdürü Vedat Altın ile Bölge Müdür Yardımcıları, Tarım Kredi Kooperatifleri İştiraklerinin yetkilileri katıldı.

Fuarda, Tarım Kredi Kooperatifleri Balıkesir Bölge Birliğinin yanı sıra Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinden; Tareks, Tarım Kredi Yem, Tarkim ve İmece Plastik de stant açarak ziyaretçilerini ağırladı.

20 ülkeden 365 firma ve firma temsilciliğinin katımında 7 salon ve açık alanda toplam 75 bin m2’de, 300 binden fazla ziyaretçi hedefi ile kapılarını açan “Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı” ve “Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı” 9-13 Ekim tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.