Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

20. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı

20. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı
25-28 Kasım
09.00 - 20.00
Antalya, Türkiye
ETKİNLİK SÜRESİ DOLMUŞTUR

Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı Growtech, uluslararası sektör liderlerini 25-28 Kasım tarihleri arasında, 20. kez bir araya getiriyor! Tarımsal üretim ve ihracatın kalbi Antalya’da gerçekleştirilen fuarımızda, Sera ve Teknolojileri, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Bitki Besleme ve Koruma, Biyolojik Mücadele, Tarımsal Makine ve Ekipmanları’nın her alanında öncü firmaların katılımları ile gerçekleşiyor.

Tarımın uluslararası buluşması Growtech, geçtiğimiz yıl 32 ülkeden 202’si uluslararası toplam 606 katılımcı firmayı, 112 ülkeden onbinlerce ziyaretçi ile Antalya Expo Center’da 50 bin m2 alanda buluşturdu. Growtech 2019, önceki yıla kıyasla yabancı ziyaretçi sayısını %50, toplam ziyaretçi sayısını %25 oranında arttırarak yeni bir rekora imza attı. Hollanda, İspanya, Çin, Güney Kore, Mısır ve Afrika firmaları Growtech fuarında "milli katılım" ile yer aldı.

Tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar sektörün her bir yapı taşını tek bir çatı altında toplayan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bu yıl 20. yaşını kutluyor. Growtech 2020 Tarım Fuarı’nda bu yıl, 30’u aşkın ülkeden 900’den fazla lider firma ve markanın yanı sıra ziyaretçi sayısının daha da geliştirilerek, 130 ülkeden gelecek olan sektör profesyonellerinin ağırlanması hedefleniyor.

Fuar programı kapsamında; Ticaret Bakanlığı ile koordine edilerek, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği organizatörlüğünde “Alım Heyeti Programı” düzenlenecek. Ticaretin gelişmesine olanak sağlayan, çevre ülkelerin potansiyel alıcıları ve karar vericilerinin katılacağı ikili görüşmelere tarım sektörü firmalarının buluşması sağlanacak ve ticari iş birlikleri sağlanacak. Growtech, dört günlük fuar süresince etkinlikler kapsamında, bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Tarım Sohbetleri’nin yanısıra sivil toplum kuruluşları, dernekler, birlikler ve üniversitelerin destekleriyle gerçekleştirilecek seminerler ve panellere ev sahipliği yapacak.

Tarım sektörünün farklı alanlarında hizmet veren, alanlarında başarı kazanmış firmaları ve sektöre değer katan projeleri 2008 yılından bu yana "Growtech Tarım Ödülleri" kapsamında ödüllendirildi. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile bu yıl 4.kez düzenlenecek ATSO Growtech Tarım İnovasyon Ödülleri Tarımsal inovasyonu desteklemeye devam edecek. Akdeniz Üniversitesi-Teknoloji Transfer Ofisi ile birlikte düzenlenecek son iki yıldır birlikte organize ettiğimiz Bitki Islahı Proje Pazarı Ödülleri de bu yıl tekrar Growtech Fuarı’nda sahiplerini bulacak.