Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

2. Dönem kadro kursu ve sınavı tamamlandı

2 TEMMUZ 2020

İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2. dönem kadro kursunun tamamlanmasının ardından, belirlenen sınav merkezlerinde yazılı sınav ve mülakatlar yapıldı.

Tarım Kredi Kooperatiflerinde teknik personel, aday personel ve aday ziraat mühendisi olarak görev yapan 140 personele yönelik olarak düzenlenen ve normal koşullarda 10-21 Mart tarihlerini kapsayan eğitim ülkemizdeki Covid-19 tedbirleri kapsamında 16 Mart’ta sonlandırılmıştı.

Programdaki dersler için hazırlanan eğitim videoları ve notları Eğitim Portal’a yüklenerek personelin erişimine sunulurken, muhasebe ve Tarım Kredi Kooperatifleri kredi mevzuatı dersleri de 23-26 Haziran arasında uzaktan canlı bağlantılarla kurumun eğitimcileri tarafından katılımcılara anlatıldı.

Tamamlanan kursun ardından 2 Temmuz'da, 6 sınav merkezinde yazılı sınavlar ve mülakatlar gerçekleştirildi. Mülakatlar için oluşturulan komisyonlarda Merkez Birliğinde; Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya ile Merkez Birliği Uzmanı Deniz Özünegüven, İzmir Bölge Birliğinde; Merkez Birliği İnsan Kaynakları Daire Başkanı Davut Arpa, Bölge Müdürü Mehmet Aksoy ve Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Önol, Balıkesir Bölge Birliğinde; Bölge Müdürü Hilmi Tunahan Eyice, Merkez Birliği Eğitim Müdürü E. Murat Odacıoğlu ve Bölge Müdür Yardımcısı Selçuk Yavuz, Kütahya Bölge Birliğinde; Bölge Müdürü Özkan İnci, Merkez Birliği İnsan Kaynakları Müdürü Eyüp Doğan ve Bölge Müdür Yardımcısı Serhat Özübek, Erzurum Bölge Birliğinde; Bölge Müdürü İsa Güler, Merkez Birliği Disiplin ve Özlük İşleri Müdürü İrfan Çalışan, Bölge Müdür Yardımcısı Özkan Yıldırım, Tekirdağ Bölge Birliğinde ise; Bölge Müdürü Adnan Yusuf Güney, Mekanizasyon ve Enerji Müdürü Mert Eser Akçay ve Bölge Müdür Yardımcısı Nedim Nar yer aldı.

Diğer yandan personelin kişisel ve mesleki gelişimi ile görevde yükselme kursları için hazırlanan güncel eğitim videoları ve ders notları, “Eğitim Portal”a yüklenerek personelin kullanımına sunulmuş olmakla birlikte İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Eğitim Müdürlüğü tarafından tüm personelin “Eğitim Portal”ı daha aktif ve verimli kullanmaları yönünde çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir.