Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Balıkesir Bölgede ürün değerlendirme ve Kooperatif Market toplantısı

1 EKİM 2021

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç, Balıkesir Bölge Birliği ve bağlı kooperatif yetkilileri ile TK Market ve Pazarlama yetkililerinin katılımıyla ürün değerlendirme ve Tarım Kredi Kooperatif Marketler toplantısı yapıldı.

Balıkesir’de düzenlenen toplantıda, Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin hizmet alanının genişletebilmesi için yapılabilecekler, plan ve programlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda konuşan Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç, ortak ürünlerinin değerlendirme konusuna değinerek, bu doğrultuda Tarım Kredi Kooperatif Market projesinin başladığını söyledi.

Kılıç, “İlk başladığımızda ortak ürünlerini değerlendirme mantığı ile başladığımız bu iş bugün öyle güzel bir yere geldi ki bundan sonra daha da güzel yerlerde olacaktır. Önce yürüyorduk, şimdi koşuyoruz. Hem üreticimiz kazanacak, hem tüketicimiz kaliteli ve uygun gıda tüketecek” dedi.

Balıkesir Bölge Müdürü Hilmi Tunahan Eyice de konuşmasında, Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin önemine değindi. Eyice, Kooperatif Marketlerin önümüzdeki yıllarda daha da büyüyerek daha güçlü olması için çalışacaklarını belirtti.

TK Market ve Pazarlamanın misyon ve vizyonunu sunum eşliğinde anlatan TK Market ve Pazarlama Genel Müdürü Bayramali Yıldırım da bugün büyüme eğiliminde olan Kooperatif Marketlerin önümüzdeki yıllarda büyük bir ivme kazanarak tutacağının altını çizerek; bu noktada en büyük güvence ve dayanağın Tarım Kredi Kooperatifleri olduğunu vurguladı.

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin, üretimde devamlılığı sağlaması, tüketicilerin de kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşabilmesi açısından denge unsuru olarak kurulduğunu kaydeden Yıldırım, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Tarım Kredi Balıkesir Bölge Birliğini ürün satışları dolayısıyla tebrik eden Yıldırım, “Balıkesir Bölge Birliğinin tüm personeline teşekkür ediyor ve desteklerinin devam edeceğine inanıyorum” dedi.

TK Birlik Kurumsal Satış Müdürü Selahattin Arkat ise ürün satışlarına ilişkin bilgi verdi ve katılımcıların sorularını yanıtladı.

Toplantıda ayrıca, ürün değerlendirme sürecine ilişkin bölge birliği ve bağlı kooperatiflerin değerlendirmeleri alınırken; tedarik sürecinde karşılaşılan problemler ile çözüm önerileri masaya yatırıldı ve 2021 yılı için planlamalar yapıldı.

Toplantıya, Merkez Birliği Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç, Balıkesir Bölge Müdürü Hilmi Tunahan Eyice, Tarım Kredi Market ve Pazarlama Genel Müdürü Bayram Ali Yıldırım, Bölge Müdür Yardımcıları Gökhan Avcı ve Emin Özdemir, TK Birlik Kurumsal Satış Müdürü Selahattin Arkat, TK Birlik ve Balıkesir Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerin müdürleri katıldı.