Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Başkan Kacır’dan Balıkesir Bölgeye ziyaret

6 EKİM 2021

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Balıkesir Bölge Birliğini ziyaret ederek bağlı kooperatifler ve iştiraklere ait tesislerde incelemelerde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Denetçileri, Sakarya Bölge Müdürü Fırat Sungur ve Balıkesir Bölge Müdürü Hilmi Tunahan Eyice ile birlikte Tarım Kredi iştiraklerinden Tarkim’in Manisa’da bulunan tesisini ziyaret etti. Tarkim Genel Müdürü Mücahit Asalıoğlu’ndan çalışmalar hakkında bilgi alan Kacır, tesisteki çalışmaları inceledi.

Başkan Kacır ve beraberindekiler, Balıkesir Bölge ziyareti kapsamında Tareks Tohum’un Altınova’daki Tohum Paketleme Tesisi ve Mısır AR-GE Merkezi ile Islah İstasyonunu gezdi. Burada Tareks Genel Müdürü Burhanettin Topsakal ve Genel Müdür Yardımcısı Kamil Yılmaz’dan bilgi alan Kacır, çalışanlarla görüştü.

Gömeç zeytinyağı fabrikasında TK Birlik Genel Müdür Yardımcısı Göksenin Türkmenoğlu ve Fabrika Müdürü Serdar Çırpan ile görüşen Başkan Kacır, fabrikada incelemelerde bulundu.

Balıkesir Bölge Birliğini de ziyaret eden Kacır, Bölge Müdürü Eyice’den faaliyetler hakkında bilgi aldı. Ayrıca Altınova, Pelitköy ve Gömeç Tarım Kredi Kooperatiflerini de ziyaret eden Başkan Kacır, kooperatif çalışanları ve ortaklarla görüştü.