Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Başkan Kacır’dan Bölge Birliklerine ziyaret

20 EYLÜL 2022

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Bölge Birlikleri ile bağlı kooperatiflere bir dizi ziyarette bulundu. Bölge ve Kooperatif çalışanlarıyla görüşen Başkan Kacır, ortaklarla da sohbet etti.

Tarım Kredi Kooperatifi Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Başkan Vekilleri Ahmet Ersoy ve Musa Takımcı, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Darımla, Cahit Yıldız ve Denetçi Osman Önder ile birlikte Samsun, Trabzon, Erzurum, Sivas, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Kayseri ve Ankara Bölge Birlikleri ile bağlı kooperatiflere ziyarette bulundu.

Ürün alım merkezleri yoğun çalışıyor

Samsun’da, Ballıca, Bafra, İkiztepe, Gökçeboğaz, Alaçam, Örencik, Tekkeköy, Dikbıyık, Terme, Fatsa ve Akçatepe Tarım Kredi Kooperatifleri ile TK Birlik Bafra Çeltik Fabrikası, Kooperatif Market lojistik depoları ve kooperatif ürün alım merkezlerini ziyaret eden Başkan Kacır, incelemelerde bulunuldu. Başkan Kacır ve Başkan Vekili Ersoy’a Samsun Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Oy ve Bölge Müdürü Yasin Cebeci eşlik etti. Kooperatif çalışanları ve ortaklarla da görüşen Kacır, çalışmalarından dolayı Samsun Bölge Birliği çalışanlarına teşekkür etti. Özellikle ürün alım merkezlerindeki yoğun mesaiyi takdir eden Kacır, “Tarım Kredi Kooperatifleri üretim öncesi olduğu gibi üretim sonrası da üreticinin yanında” dedi.

Başkan Kacır’ın Trabzon Bölge Birliği ziyaretine Başkan Vekilleri Ahmet Ersoy ve Musa Takımcı da eşlik etti. Trabzon Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktaroğlu ve Bölge Müdürü Osman Tomruk ile birlikte Kooperatifleri ziyaret eden Başkan Kacır çalışmaları yerinde inceledi. Bulancak, Keşap, Giresun, Of, Akşar ve Bayburt Tarım Kredi Kooperatiflerini gezen Başkan Kacır, yaş çayların işlendiği fabrikada üretim aşamaları hakkında bilgi aldı.

Jeotermal seraya özel ilgi

Erzurum Bölge Birliği programına Erzurum Valisi Okay Memiş’i ziyaret ederek başlayan Başkan Kacır, Başkan Vekilleri Ersoy ve Takımcı, daha sonra Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ile birlikte, Türkiye’nin en yüksek rakımında bulunan jeotermal serayı dolaştı. Erzurum Bölge Müdürü Bekir Parlak, Bölge Müdür Yardımcıları Özkan Yıldırım ve Mehmed Ağah Ayık'ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Kacır, domates üretimini yerinde görüp, incelemelerde bulundu.

Bir süre önce imzalanan protokolle Kooperatif Marketler'de satışa sunulan Ilıca Domatesini dalında görme fırsatı bulan Başkan Kacır, söz konusu yatırımın Erzurum'a kazandırılmış olmasının mutluluk verici olduğunu ifade etti. Kacır, termal destekli domates seracılığı girişiminin Erzurum ve bölge için kıymetli bir atılım olduğunu kaydederek, “Bu yatırımın Erzurum'da hayata geçirilmiş olması, bu alanda yatırım yapmayı düşünenler için de önemli bir model teşkil ediyor. Ben Aziziye Belediye Başkanımızı ve ekibini yürekten kutluyorum” dedi.

Başkan Kacır ve beraberindekiler Kooperatif Market Erzurum Lojistik Deposu ile Aşkale, Kandilli ve Aziziye Tarım Kredi Kooperatiflerini de ziyaret ederek faaliyetler hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Bölge Birliklerine ziyaret

 

Başkan Kacır, Başkan Vekili Musa Takımcı ve Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Adem Darımla ile birlikte Sivas Bölge Birliği faaliyet alanında yer alan Tercan, Çayırlı, Erzincan, Bahçeli ve Üzümlü Tarım Kredi Kooperatifleri, Kooperatif Market Sivas Lojistik Deposu ve Erzincan Süt Ürünleri Fabrikasını ziyaret etti. Kooperatif çalışanları ve ortaklarla görüşen Başkan Kacır ve beraberindekilere Sivas Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Musa Deveci, Bölge Müdürü Levent Uslu ve Bölge Müdür Yardımcıları Şemis Kalem ile Suat Öz eşlik etti.

Başkan Kacır, ziyaretlerine Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Kayseri ve Ankara Bölge Birlikleri ile devam etti. Bölge Birliklerini ziyaret eden Başkan ve beraberindekilere Bölge Yönetim Kurulu Başkanları ile Bölge Müdürleri eşlik etti.