Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Başkan Kacır’dan Kurban Bayramı Mesajı

31 TEMMUZ 2020

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Kacır mesajında, “Milletimizin birlik, beraberlik, barış ve huzur içerisinde yaşamasını sağlayan dini bayramlarımızdan Kurban Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı ifade etmektedir. Kurban ibadeti, kişiye gerektiğinde malını ve canını Allah yolunda feda edebilme bilincini aşılar. Tüm dünyada etkisini gösteren pandemi nedeniyle bu yıl burukta olsa, sağlığın, sevdiklerimizle bir arada olmanın önemini kavramamız hasebiyle bu sene Kurban Bayramımız daha da anlam taşımaktadır.

Bu duygular içerisinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramının ülkemize birlik, beraberlik, sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, çiftçi ve üreticilerimiz başta olmak üzere, ülkemizin dört bir yanında çiftçilerimize hizmet vermeyi kendisine görev edinen personelimizin mübarek Kurban Bayramını kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.