Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Başkan Kacır’dan Sivas Bölge kooperatiflerine ziyaret

8 TEMMUZ 2020

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Sivas Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde incelemelerde bulundu.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Sivas Bölge Birliğine bağlı Erzincan, Tercan, Çayırlı, Üzümlü, Yaylabaşı, Çağlayan, Bahçeli, Kemah, Refahiye, İmranlı, Altınyayla, Gemerek, Çepni, Yeniçubuk, Deliilyas, Şarkışla, Gücük, Kayadibi, Karagöl, Sızır ve Bedirli Tarım Kredi Kooperatiflerini ziyaret ederek faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Sivas Bölge faaliyet alanındaki ziyaretleri kapsamında Tarım Kredi Yem Fabrikası Sivas Şubesi’ne de giden Başkan Kacır, burada Fabrika Müdürü Ferit Sezer’den çalışmalar hakkında bilgi alarak çalışanlar ile sohbet etti.

Diğer yandan Başkan Kacır, Şarkışla Tarım Kredi Kooperatifine ait tohum eleme ve paketleme tesisini de ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Sivas Bölge Müdürü Mehmet Uzun’un da hazır bulunduğu ziyaretlerde Başkan Kacır, kooperatif ve tesislerde çalışan personele çalışmalarında başarılar diledi.