Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Başkan Köksal Kacır Balıkesir Bölge Birliğini ziyaret etti

28 ARALIK 2020

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Balıkesir Bölge Birliğine bağlı kooperatifleri ziyaret ederek Zeytinbağı Tarım Kredi Kooperatifi Zeytin Salamura ve Entegre Tesisinde incelemede bulundu.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır ve Balıkesir Bölge Müdürü Hilmi Tunahan Eyice, Balıkesir Bölge Birliğine bağlı Gürsu, Barakfakıh, Kestel ve Çalı Tarım Kredi Kooperatiflerini ziyaret etti. Başkan Kacır ayrıca, Zeytinbağı Tarım Kredi Kooperatifi Zeytin Salamura ve Entegre Tesisini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Eyice Başkan Kacır’a Bölge Birliği ve kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Balıkesir Bölge Müdürü Hilmi Tunahan Eyice, ortak ürünleri değerlendirme kapsamında Balıkesir Bölge Birliğinde yaklaşık 93 bin ton ürün alarak değerlendirdiklerini ve bu sayede üreticilere yaklaşık 165 milyon lira kazandırdıklarını ifade ederek “Balıkesir ve Bursa bölgesindeki zeytin üreticilerinden de yaklaşık 3.500 ton sofralık ve yağlık alımı yaptık. 2020 üretim sezonunda 500 tonun üzerinde sofralık ve yağlık zeytin alımı gerçekleştirdik” dedi. 

Zeytinbağı Salamura ve Entegre tesisinde incelemelerde bulunan Başkan Kacır, ortak ürünlerinin değerlendirilmesi konusuna büyük önem verdiklerini kaydederek çalışmalarından dolayı Balıkesir Bölge Birliği idarecilerine teşekkür etti.