Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Çamlıca Tarım Kredi Kooperatifi törenle açıldı

30 OCAK 2023

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ Bölge Birliği’ne bağlı 2973 sayılı Çamlıca Tarım Kredi Kooperatifi törenle açıldı.

Edirne’nin Keşan ilçesinde Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ Bölge Birliği faaliyet alanında yer alan Çamlıca Tarım Kredi Kooperatifi açıldı. 2003 yılından bu yana Tekirdağ Bölge Birliğine bağlı Keşan Tarım Kredi Kooperatifi hizmet bürosu olarak faaliyet yürütmekteyken kooperatif kuruluşuna onay verilen 2973 Sayılı Çamlıca Tarım Kredi Kooperatifi 24.01.2023 tarihinde gerçekleşen Kuruluş Genel Kurul Toplantısı ile hizmete başladı.

Açılış törenine Tekirdağ Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Bayirli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tekirdağ Bölge Müdürü Erol Apaydın, Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Nazlı, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Özçınar, Merkez Birliği Kurumsal Mimari Müdürü Caner Çelebi, Keşan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şen, Keşan İlçe Tarım Müdür Vekili Göksel Bilgin, bölge birliğine bağlı yörede bulunan kooperatif müdürleri, kurucu ortaklar ve yöre halkı katıldı.

Tarım Kredi bünyesine katılan 1617’nci kooperatifin açılış töreninde konuşan Bölge Müdürü Erol Apaydın, ”20 yıl aradan sonra Kuruluş Genel Kurulu yapılarak yeni yönetim kurulumuz, yeni hizmet binamız ve depolarımızla, eskisinden çok daha güçlü şekilde yöre halkımızla yeniden buluşmuş olduk. Açılışı yapılarak pilot kooperatif olan Çamlıca Kooperatifimiz, yapacağı hizmetlerdeki muvaffakiyeti neticesinde yeni kooperatiflerin açılmasına öncülük edecektir” ifadelerini kullandı.

Apaydın kuruluşta emeği geçen bölge ve kooperatif çalışanları başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederek yeni kurulan kooperatifin kurumumuza, çiftçilerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulundu.