Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Erzurum Bölgeden pandemide yoğun mesai

16 EYLÜL 2020

Erzurum Bölge Birliği 2020 yılı ürün alımı hedeflerinin üzerinde alım yaparak, Kovit-19 döneminde de ortaklarının yanında ve destekçisi olduğunu gösterdi.

Erzurum Bölge Müdürü Mustafa Demir, Bölge Müdür Yardımcıları Özkan Yıldırım ve Mehmed Agah Ayık tarafından, kooperatifler ürün alım çalışmalarında ziyaret edilerek, çalışmalar yerinde takip edildi.

Bölge Birliğine bağlı Dağpınar Kooperatifinin bulunduğu Dağpınar Beldesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında 5 Ağustos tarihinden itibaren karantinaya alınmasına rağmen, pandemi döneminde dahi çiftçimize hizmet etmek amacıyla Dağpınar Kooperatifi, ortaklarının her türlü ihtiyacını Kars Kooperatifi üzerinden karşılayarak hizmetlerine kesintisiz devam etti. Böylece Erzurum Bölge Birliği ve bağlı tüm kooperatifleri fedakârca çalışarak, pandemi süresince ortak ziyaretleriyle hizmeti ortaklarının ayağına götürerek, üreticilerimizin her zaman yanında olduğunu gösterdi.

Tarım Kredi Kooperatif Market Ardahan’da

Ayrıca Erzurum Bölge Birliğine bağlı Ardahan Tarım Kredi Kooperatifinin, Ardahanlı tüketicilerin de kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşması amacıyla açtığı Tarım Kredi Kooperatif Market, düzenlenen törenle faaliyete başladı.

Ardahan Valisi Hüseyin Öner tarafından yapılan açılışa, Erzurum Bölge Müdürü Mustafa Demir, Bölge Müdür Yardımcısı Özkan Yıldırım ile Ardahan ilinde faaliyet gösteren Tarım Kredi Kooperatif yetkilileri ile vatandaşlar katıldı.

Açılışın ardından Erzurum Bölge Müdürü Demir, Ardahan Valisi Öner ile sohbet ederek Tarım Kredi ürünleri hakkında bilgi verdi.