Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

FESAS, Bursa ve İzmir bilgilendirme toplantıları yapıldı

19 KASIM 2021

Geliştirilmiş Pazar Bağlantıları ile Mülteciler ve Türkiye Vatandaşlarına Kayıtlı Tarım İstihdamı Desteği Projesi (FESAS) kapsamında Bursa ve İzmir’de bilgilendirme toplantıları düzenlendi. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantılarda proje uzmanlarınca bilgilendirmeler yapıldı.

Dünya Bankası ve Avrupa Birliği öncülüğünde Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından uygulanan FESAS Projesinde bilgilendirme çalışmaları devam ediyor. Proje kapsamında Balıkesir Bölge Birliği faaliyet alanında yer alan Bursa ve İzmir Bölge Birliğinde katılımcılara yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Pazarlama Daire Başkanlığı Sözleşmeli Üretim ve Ürün Değerlendirme Müdürü Mehmet Erol, İzmir Bölge Müdür Yardımcısı Murat Yıldırım’ında katıldığı toplantılarda Merkez Birliği, İzmir ve Balıkesir Bölge Müdürlüğü personeli ile proje uzmanlarınca bilgilendirmeler yapıldı.

Birim kooperatif yönetici ve çalışanları olmak üzere 100’den fazla temsilci katılımıyla gerçekleşen toplantılarda projenin tanıtımı ve uygulama ayrıntılarının paylaşıldı. Ayrıca, katılımcıların soruları cevaplandırılarak görüşleri alındı.