Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Gaziantep Bölgede ürün değerlendirme ve Kooperatif Market toplantısı

5 MART 2021

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerin yetkilileri, Tarım Kredi Birlik ve Tarım Kredi Market ve Pazarlama yetkililerinin katılımıyla ürün değerlendirme ve Tarım Kredi  Kooperatif Marketler toplantısı yapıldı.

Gaziantep Bölge Birliği tarafından düzenlenen toplantıya Bölge Müdürü Mustafa Aslan, Tarım Kredi Market ve Pazarlama Genel Müdürü Bayram Ali Yıldırım, Tarım Kredi Birlik Genel Müdür Yardımcısı İ. Göksenin Türkmenoğlu, TK Birlik Satın Alma Direktörü Tuğrul Arslan, Bölge Müdür Yardımcıları Hasan Şentürk ve Mustafa Taşkın ile TK Birlik ve kooperatif yetkilileri katıldı.

Toplantıda ürün değerlendirme sürecine ilişkin Bölge Birliği ve bağlı Kooperatiflerin; tedarik sürecinde karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri masaya yatırılırken 2021 yılı için planlamalar yapıldı. Ayrıca,  TK Birlik aracılığı ile verilen hizmetlerde güven ve memnuniyetin arttırılması ile hizmet alanının genişletilmesi amacıyla fikir alışverişinde bulunuldu. 

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin, üretimde devamlılığın sağlaması, tüketicilerin de kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşabilmesi açısından denge unsuru olarak kurulduğunu vurgulayan TK Market ve Pazarlama Genel Müdürü Yıldırım, toplantıya katılanlara marketlerin mevcut durumu ve vizyonu hakkında bilgilendirme yaptı. Türkiye genelinde kooperatif rafında satılan ürünlerin yüze 8’inin Gaziantep Bölge Birliği ve bağlı kooperatiflerce gerçekleştirildiğini belirten Yıldırım, “Bölge Birliği ve Kooperatif çalışanlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin hizmet alanının genişletebilmesi için yapılabilecekler, plan/programlar hakkında, bölge birliği ve bağlı kooperatifler ile görüş alışverişi ve değerlendirmelerde bulunuldu.