Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Hamamözü hizmet binası yenilendi

15 MART 2023

Samsun Bölge Birliği’ne bağlı Amasya’da yer alan 2041 sayılı Gümüşhacıköy Tarım Kredi Kooperatifine bağlı Hamamözü Hizmet binası Bürosu, binada yapılan kapsamlı tadilatın ardından Kooperatif Mini Marketin de inşasının tamamlanmasıyla hizmete açıldı.

Samsun Bölge Birliği’ne bağlı Amasya’da yer alan Tarım Kredi Kooperatiflerinin altyapısı ve hizmet kapasitesi güçlendirilmeye devam ediyor. Değişen fiziki ihtiyaçlar doğrultusunda Hamamözü hizmet binasında yapılan kapsamlı tadilat ile birlikte altyapı sorunları çözülerek, oluşturulan modern ve konforlu alanlarla hizmet kalitesi artırıldı. Hizmet binasının yenilenmesi sırasında oluşturulan ayrı bir alanda Mini Kooperatif Market vatandaşların hizmetine sunuldu.

Açılışa, Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Müdürü Yasin Cebeci, Hamamözü Belediye Başkanı Fatih Bayrakdar, ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluş yetkilileri, kooperatif yönetim kurulu üyeleri, kooperatif müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kurulu temsilcileri katıldı.

Bölge Müdürü Yasin Cebeci açılışta yaptığı açıklamada, “Bugün Hamamözü ilçemize katma değer katacağına inandığımız yenilenmiş hizmet binası ve Kooperatif Mini Market açılışı için biraya geldik. Çiftçilerimize verilen hizmetin iyileştirilmesi amacıyla, 2022 yılında bölge birliğimize bağlı 47 kooperatife yapılan kapsamlı tadilatların yanı sıra, 2 adet yeni kooperatif hizmet binası ve depo inşaatı tamamlanarak hizmete sunuldu.  Ayrıca 2023 yılı içerisinde yapımı devam eden 3 adet yeni hizmet bölmeli depo, 4 yeni hizmet binası, 6 adet yatay depo inşaatımız bulunmakta olup, yapılması planlanan tadilatlar ile beraber Bölge Birliğimize bağlı kooperatiflerin tamamı yenilenmiş olacak. Çiftçilerimize daha iyi, daha kaliteli hizmet sunabilmek için açılışını yaptığımız hizmet binasının ilçemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.