Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Kamuoyuna duyuru

8 ARALIK 2022

TARIM KREDİ PAZARLAMA VE MARKETÇİLİK A.Ş. BASIN BİLDİRİSİ

Tarım Kredi Kooperatif Market şubelerimizde satışa sunulan ürünlerimizden fiyat karşılaştırılması yapılan ayçiçek yağı, pirinç ve çayda yapılan mukayeseler gerçeği yansıtmamaktadır.

Şöyle ki;  

- Sektörde her marketin farklı fiyatlarda satışa sunduğu kendine özgün, birinci ve ikinci marka ürünleri bulunmaktadır. Haberlerde Tarım Kredi Kooperatif Market şubelerimizin birinci marka ürünü ile diğer marketlerin ikinci marka ürünleri kıyaslanmaktadır. Günlük fiyat dalgalanmaları hariç Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinin indirim kampanyasındaki birinci marka ürünlerimiz her zaman sektördeki diğer paydaşlarımızın birinci markasından, ikinci marka ürünlerimiz de ikinci marka ürünlerinden daha ucuzdur.

- Ayçiçek Yağında farklı segmentteki ürünler karşılaştırılarak Tarım Kredi Kooperatif Marketleri pahalı ürün satıyor algısı oluşturulmak istenmektedir.

- Pirinçte ise Tarım Kredi Kooperatif Marketlerindeki birinci kalite yerli Osmancık-Baldo Pirinç ile diğer marketlerin ithal Çin ve ikinci kalite Luna pirinci mukayese edilmektedir.

- Çayda da Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde satılan Birinci Sürgün Filiz Çayı ile rakiplerin Üçüncü Sürgün Harman Çayı mukayese edilmektedir.

Yukarı da belirtildiği üzere Tarım Kredi Kooperatif Market şubelerimizde satılan ürünlerin tamamı kendiyle eş değer kalite ve menşeide olmayan ürünlerle mukayese edilmektedir.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, 70 ana ürün grubunda yaklaşık 400 ürün çeşidini sektördeki diğer paydaşlarımızdan daha uygun fiyatlarla tüketicilerimize arz etmektedir. 

Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyururuz.

TARIM KREDİ KOOPERATİF MARKET YÖNETİM KURULU