Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Duyuru:

9 ŞUBAT 2023

Tarım Kredi ailesi, merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen deprem afetinden zarar gören vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla tüm imkanlarını seferber etmiştir.

Öncelikli olarak; depremin yaşandığı ilk andan itibaren, bölgede yaşayan vatandaşlarımızın gıda ve hijyen malzemeleri başta olmak üzere temel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, deprem bölgesindeki marketlerimiz ve depolarımızdan yaklaşık 50 tır ürün yardımı gerçekleştirilmiştir.

Bunun yanı sıra yine temel gıda ve hijyen ürünlerini içeren 14 tır AFAD koordinasyonunda dağıtılmak üzere bölgesel ayni bağış depolarına sevk edilmiştir.

Deprem bölgesinde faaliyetine devam edebilecek durumda olan tüm marketlerimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için ivedilikle hizmete açılmıştır.

Arama kurtarma konusunda eğitimli personelimiz, AFAD ile koordineli bir şekilde afet bölgesinde görevli kurtarma ekiplerine destek ve lojistik yardım sağlamak amacıyla bölgeye gönderilmiştir.

Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, tüm milletimize sabır ve yaralılarımıza da acil şifalar dileriz.

Saygılarımızla,