Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Merkez Birliği kurumsal internet sitesi yenilendi

19 HAZİRAN 2020

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği kurumsal internet sitesi, modern tasarımı, zenginleştirilmiş içeriği ve kolay kullanım sağlayan dinamik yapısı ile yayında.

Merkez Birliği Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanlığı Kurumsal İletişim Müdürlüğü, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve iştiraklerimizden Tarnet’in ortak çalışmasıyla hazırlanan yeni internet sitemizde tüm bilgiler kullanıcıların kolaylıkla erişimine uygun hale getirildi.

Yapılan yenileme çalışmaları ile internet sitemiz, ortaklarımıza ve hedef kitlemize daha iyi hizmet verebileceğimiz, daha işlevsel ve dinamik içeriğe sahip, mobil cihazlarla uyumlu olacak şekilde hazırlandı.

Daha kolay daha hızlı

Tarım Kredi çalışmalarına ilişkin içeriklerin kullanıcı dostu ara yüzler ile servis edildiği, böylece daha anlaşılır bir yapıya sahip olan yeni web sitesi, içeriklere çok daha kolay erişim imkanı sağlıyor.

Kurumsal tanıtım ve bilgi paylaşımının hedeflendiği, ziyaretçilere Tarım Kredi ailesi ile ilgili geniş bilgi sunulan yeni internet sitemizde, sayfada yer alan bilgi talep formları ile de bize ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Merkez Birliği web sitesi sunucu ve yazılım alt yapısı yenilenirken, bu sayede sitemizde istenilen veriye ulaşım daha hızlı olacak.