Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

“Perakende sektöründe ciddi bir oyuncu olacağız"

18 AĞUSTOS 2022

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın, TK Birlik A.Ş.’yi ziyaret ederek şirket yöneticileri ve çalışanlarıyla görüştü. Tarım Kredinin güçlü altyapısı üzerine modern bir kurum kültürü oluşturacaklarını belirten Aydın, “Perakende sektöründe ciddi bir oyuncu olacağız. Bunun için de üretimi artıracağız.” dedi.

Genel Müdür Aydın, kurum iştiraklerine yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Kooperatif Marketlere ürün tedarikinde görev alan TK Birlik A.Ş.’yi ziyaret eden Genel Müdür Aydın şirket idareci ve çalışanlarıyla görüşerek, faaliyetler hakkında bilgi aldı.

TK Holding Yönetim ve İcra Kurulu Üyeleri Mustafa Hamurcu ve Yılmaz Bademli, TK Birlik Genel Müdürü Kadir Aydın ve TK Birlik idarecilerinin katıldığı toplantıda konuşan Aydın, Tarım Kredi Kooperatiflerinin halihazırda ülke genelinde teşkilatlanmış, güçlü operasyon kabiliyetine sahip bir organizasyon olduğunu söyledi.

“Üretimi artıracağız”

Tarım Kredi Kooperatiflerinin köklü bir geçmişe ve güçlü bir altyapıya sahip olduğunu kaydeden Aydın, “Merkez ve Bölge Birliklerimiz, ülke genelinde teşkilatlanmış kooperatiflerimiz, her biri sektöründe öncü şirketlerimiz, çalışanlarımız ve baş tacımız olan ortaklarımız ile Tarım Kredi Grubu büyük ve güçlü bir aile. Biz bu güçlü altyapının üzerinde bir gelenek oluşturacağız. Bu geleneği de modern zamanın gerçekleriyle örtüştürerek bu grubun kurum kültürünü inşa edeceğiz. Perakende sektöründe ciddi bir oyuncu olacağız. Market sayımız her geçen gün artıyor dolayısı ile üretimi de artıracağız. Önceliğimiz ülke tarımı ve üreticilerimiz. Bizden beklenenleri ve kurumumuzun gücünü çok iyi biliyoruz. Her zaman olduğu gibi üreticilerimizin yanındayız. Bununla birlikte piyasanın gereği neyse onu da yapacağız” dedi.

“İndirimli ürün sayımızı artıracağız”

Kamuoyunda Tarım Kredi markasının zihinlere yerleşmeye başladığına işaret eden Aydın şunları söyledi;

“Anadolu’nun dört bir yanında bereketli topraklardan üreticilerimizin el emeğiyle ürettiği kaliteli gıdayı kaynağından aracısız temin edip ürettiğimiz ürünleri doğru iş ilişkileriyle maliyetleri aşağı çekerek üretmeye devam edeceğiz. Bu sayede ilerleyen günlerde indirimli ürün sayımızı da artıracağız.

“Birinci önceliğimiz çiftçinin işini büyütmek”

Herkesin referansı işidir, bizim birinci önceliğimiz hammadde temin ettiğimiz çiftçinin tarladaki, ağıldaki işini büyütmek sonra da buradan aracısız aldığımız en kaliteli ürünü en iyi şekilde işleyerek market rafına çıkarıp orada da en uygun fiyata vermek. Bunun için tarladaki üretimin de sanayideki üretimin de her aşamasında yer alacağız. İşimizi iyi takip edip, en uygun maliyetlerle ürünleri üreteceğiz, ürettireceğiz.”

“İndirim kampanyası çok iyi başladı”

Mevcut tesislerin modernize edilerek daha uygun maliyetlerle üretimin artırılmasını hedeflediklerine işaret eden Aydın, “Biz çok büyük bir aileyiz. Bugüne kadar bu kurum için çok güzel işler yapıldı. Ama daha iyisini yapmakla mükellefiz. Çıktığımız yol uzun süreli bir maraton. Herkesin bu bilinç ve sorumlulukla hareket ediyor olması gerekiyor. Zaten bu bakış açısıyla, ülke gündeminde yer alan indirim kampanyasında çok iyi bir başlangıç yaptık. İyi de gidiyoruz. İnanıyorum ki Tarım Kredi Grubu olarak çok daha iyilerini yapabilecek, güçteyiz.” ifadelerini kullandı.