Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Şanlıurfa Bölge’den bir ilk daha

18 ARALIK 2020

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Birliği, sigorta sektöründe gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Şanlıurfa Bölge Birliği faaliyet alanında yer alan Adıyaman Tarım Kredi Kooperatifi tarafından kurum tarihinin en yüksek primli kurum dışı poliçesi düzenlendi.

Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin en çok prim artışı sağlayan şirketi olan Bereket Sigorta, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde sektörde emin adımlarla ilerliyor. 2018 yılında Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleriyle münhasırlık sözleşmesi imzalayan ve kooperatifler aracılığıyla acente hizmeti vermeye başlayan Bereket Sigorta, tarım sigortaları dışındaki branşlarda da adından söz ettiriyor.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Birliği faaliyet alanında yer alan Adıyaman Tarım Kredi Kooperatifi, SAFTAT A.Ş. ve Safaoğulları Şirketler Topluluğu'na ait iplik fabrikası için geniş teminatlı İşyeri Yangın Paket Poliçesi düzenledi. 35 bin metre karelik kapalı alan, toplamda 96 bin metrekarelik alana kurulu ve 350 kişiye istihdam sağlayan iplik fabrikasının Bereket Sigorta adına sigorta işlerini alan Adıyaman Tarım Kredi Kooperatifi bu anlamda şirket tarihinin en büyük kurum dışı poliçe anlaşmasına imza attı.

Şanlıurfa Bölge Birliği, daha önce de bir AVM’nin sigorta işlerini alarak sektörde büyük bir başarı sağlamıştı.