Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Şanlıurfa Bölgeden sigorta sektöründe büyük adım

10 KASIM 2020

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, iştiraklerinden Bereket Sigortanın hem marka bilinirliğini hem de sektör payını artıracak önemli bir işbirliğine imza attı. Şanlıurfa Bölge Birliği faaliyet alanında yer alan Akpınar Tarım Kredi Kooperatifi, Adıyaman’da bir alışveriş merkezinin sigorta işlerini alarak bu alanda bir ilki gerçekleştirdi.

Tarladan sofraya tarımsal üretimin her aşamasında çiftçilerin en büyük destekçisi durumunda bulunan Tarım Kredi, şirketleriyle ülke ekonomisine artı değer katmaya devam ediyor. Tarım Kredi, iştiraki Bereket Sigorta ile imzaladığı münhasırlık anlaşması kapsamında ülke genelinde 1621 kooperatifle sigorta sektöründe de hizmet veriyor. Bu kapsamda Şanlıurfa Bölge Birliği, Bereket Sigortanın hem marka bilinirliğini artıracak hem de sektör payını artıracak bir işbirliğine imza attı.

Şanlıurfa Bölge Birliğine bağlı Akpınar Tarım Kredi Kooperatifleri, 2018 yılında faaliyete başlayan Adıyaman’ın ilk alışveriş merkezi olan Adıyaman Park AVM’nin sigorta işlerini alarak bir ilki gerçekleştirdi.

Poliçe, işlemlerinin tamamlanması ardından Şanlıurfa Bölge Müdürü Aytaç Onkun, Bölge Müdür Yardımcısı M. Metin Doğan, Akpınar Tarım Kredi Kooperatifi temsilcisi Necmettin Ünsal ve Bereket Sigorta adına Koray Köklü tarafından işletme ortaklarından Fatih Uslu’ya teslim edildi. Bölge Müdürü Aytaç Onkun, sigorta sektöründe tarım branşı dışında önemli bir işe imza attıklarını belirterek “Bu anlamda bir ilki gerçekleştirmiş olduk. Her iki kuruma da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.