Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Tarım Kredi’den Amasya ziyareti

6 TEMMUZ 2020

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı ve Tarnet Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Bağcı, Samsun Bölge Birliği faaliyet alanında bulunan Amasya’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ahmet Bağcı, Amasya’da yapılması planlanan projeler için bölgede incelemelerde bulundu. Tarnet Genel Müdürü Huzeyfe Yılmaz ve Tarım Kredi Samsun Bölge Müdürü Erol Apaydın’ın da eşlik ettiği program kapsamında Kooperatifleri de ziyaret eden Bağcı, ürün alım çalışmaları ve kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Bağcı ve beraberindekiler, Haziran ayı başında Amasya Valiliği’ne atanan Vali Mustafa Masatlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Tarım Kredi’nin Amasya’da mevcut yatırımları olduğunu belirten Bağcı, “Amasya tarihi ve kültürel değerleri yanında tarım ve hayvancılıkta konusunda da Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri. Taşova’da bulunan Yem Fabrikamız başta olmak üzere bölgede pek çok yatırım ve projemiz mevcut. Yeni yatırımlarla da yöre çiftçilerine hizmet götürmeye devam ediyoruz” dedi.

Vali Masatlı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tarım Kredi faaliyetlerinin bölgede tarımla uğraşan üreticiler kadar şehir için de ekonomik katkısının çok büyük olduğunu ifade etti.

 

Ürün alım faaliyetleri devam ediyor

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Birliği faaliyet alanında yer alan Amasya, Taşova ve Büyükkızılca Tarım Kredi Kooperatiflerine giderek ürün değerlendirme çalışmalarını yerinde inceleyen Bağcı, personel ve ortaklarla görüştü; çalışmalar hakkında Bölge Müdürü Erol Apaydın’dan bilgi aldı.

Tarım Kredi Yem’e ait Taşova Yem Fabrikasını da gezen Bağcı, yakın zamanda bölgede Tarnet ile ar-ge çalışmaları gerçekleştirileceğini ifade etti.