Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Tarım Kredi Genel Müdürü Aydın, Samsun'daki fabrikada inceleme yaptı

18 EKİM 2023

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Samsun'da Tarım Kredi Tedarik ve Üretim A.Ş. Bafra Şubesi fabrikasında incelemelerde bulundu.

Fabrika Müdürü Şafak Zengin'den çalışmalarına ilişkin bilgi alan Aydın, Samsun'un tarımın ve tarımsal sanayinin yoğun yapıldığı kentlerden biri olduğunu söyledi.

Samsun ziyaretinde açıklamalarda bulunan Genel Müdür Hüseyin Aydın, "Tarım Kredi Kooperatif Marketleri Samsun Bölge Müdürlüğü ile Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Çalışanlarımızla son durumu görüştük. Bu dönem çeltik alım dönemi. Geçen yıl bu bölgede üretilen çeltiğin üçte birini üreticilerimizden almıştık." dedi.

Alınan ürünlerin fabrikada nihai ürün haline getirildiğini ifade eden Aydın, "Bu yıl da son durumu yerinde görmek istedik. Arkadaşlarımızın güzel çalışmalarına tanıklık ettik. Havalar müsaade ettiği sürece yeni ürün alacağız. Çiftçimiz ürettikçe Tarım Kredi, hem piyasa regülasyonu, hem marketlerde tüketicinin gereksinimini karşılamak, hem de Milli Savunma Bakanlığı ve Vakıflar gibi kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeltiği nihai ürüne dönüştürmeye devam edeceğiz. Çiftçilerimize hayırlı, bereketli, bol kazançlar diliyoruz." diye konuştu.

Ziyarete Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Müdürü Yasin Cebeci de katıldı.