Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Tarım Kredi Kooperatif Market 1000. şubesi açıldı

31 MART 2022

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinden Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren ve üreticiyle tüketici arasında köprü vazifesi gören Tarım Kredi Kooperatif Market çiftçilerden aldığı güçle büyümeye devam ediyor. Kooperatif Marketin 1000. Mağazası Mardin Artuklu’da açıldı.

Tarım Kredi Kooperatif Market’in 1000’inci şubesinin açılışı, Mardin Vali Yardımcıları Gürsel Temurci, Birkan Tatlısöz, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Denetim Kurulu Üyesi Ahmet Çetin, TK Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. Genel Müdürü Bayramali Yıldırım, Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Müdürü Aytaç Onkun, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen ile şirket yöneticileri, çalışanlar ve vatandaşların katılımıyla yapıldı.

Kooperatif Marketin Mardin’e hayırlı olması temennisinde bulunan Mardin Vali Yardımcısı Gürsel Temurci, “Ülkemizin tarım sektörünün öncüllüğünü yapan, çağdaş, modern kooperatifin gelişmesinde büyük katkısı olan, çiftçi ve tarım dostu güzide kuruluşumuzun; Kooperatif Marketinin1000’inci şubesini açmak için toplanmış bulunmaktayız. Eşzamanlı olarak Midyat ve Nusaybin’de de mağazalarımız açılıyor. Güzide kuruluşumuzun marketlerinin açılmasında büyük emek ve katkıları olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Sayın Valimize ve Sayın Genel Müdürümüze şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

Üretici ile tüketici arasında köprü

Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. Genel Müdürü Bayramali Yılıdırm açılışta yaptığı konuşmada, 1000. mağazanın milletimize hayırlı olması temennisinde bulunarak; “Bugün Mardinde  1000. mağazamızı açıyoruz. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri bir çiftçi kuruluşudur. 17 Bölge Birliği, 1615 Kooperatifi, 200 Hizmet Bürosu ve 19 İştiraki ile çiftçimizin hizmetinde olan bir kooperatif yapılanmasıdır. Tüm dünya örneklerinde olduğu gibi Türkiye’de de Tarım Kredi Kooperatifleri bir elini çiftçiye uzatırken, diğer taraftan da tüketicinin yanında yer alıyor. Bu hedef doğrultusunda üretici ile tüketici arasında köprü vazifesini yerine getiriyor“ dedi.

Yıl sonuna kadar 81 ilde açılacak

Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. olarak 5 yıllık strateji planı hazırladıklarına işaret eden Genel Müdür Bayramali Yıldırım, "Hazırladığımız stratejik plan doğrultusunda çalışmalarımıza yoğun olarak devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız 2021 yılının başında bize 500 market hedefi vermişti. Kooperatif Market olarak 2021 yılı sonunda 700. mağazamızı açarak çok daha iyi bir performans sergiledik. Sayın Cumhurbaşkanımızın 2022 Mart ayı sonu olarak hedef verdiği 1.000 market sayısına  bugün itibariyle ulaşmanın gururunu taşıyoruz.

Türkiye genelinde 12 lojistik merkezimiz var. Bu lojistik merkezlerimiz sayesinde 74 il ve 381 ilçede kaliteli ve güvenilir gıdaları halkımız ile buluşturuyoruz. Yıl sonuna kadar 81 ilde halkımıza hizmet edebilmek için var güzümüzle çalışıyoruz ” diye konuştu.

Tarım Kredi güvencesi

Yıldırım, “Çiftçilerimizden alınan doğal ürünleri, üretim reçetelerini hazırladıktan sonra kendi fabrikalarımızda ve iş ortaklarımızın fabrikalarında üreterek/ürettirerek kaliteli ve güvenilir gıda olarak “Tarım Kredi güvencesi ile” tüketicilerimiz ile buluşturuyoruz. Sonuç olarak tüketiciye güven sağlarken çiftçilerimize de değer veriyoruz”  dedi.

Konuşmaların ardından, yapılan dualarla kurdele kesimi yapılarak marketin açılışı gerçekleştirildi. Açılıştan sonra temel gıda malzemelerinden temizlik ürünlerine, geleneksel tatlardan organik ürünlere kadar geniş yelpazede ürünlerin satışa sunulduğu marketi gezerek ürünler hakkında bilgi alan protokol üyeleri, Kooperatif Marketin Mardin’e hayırlı olması temennisinde bulundular.