Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Tarım Kredi Kooperatif Market Bursa Soğanlı şubesi açıldı

28 ARALIK 2020

Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Marketler ülke genelinde açılmaya devam ediyor. Tarımsal üretimde devamlılığı sağlamak, tüketicilerin de kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşması hedefiyle faaliyet gösteren Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market’in Bursa Soğanlı şubesi törenle açıldı.

İlk şubesi 2017 yılında açılan ve kısa sürede 150 şubeye ulaşan Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market, hizmet ağını geliştirmeye devam ediyor. Kooperatif Market’in Bursa’daki 10. şubesi de Soğanlı’da hizmete açıldı. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır’ın katılımıyla gerçekleşen açılışa Balıkesir Bölge Birliği Müdürü Hilmi Tunahan Eyice, Tarım Kredi Kooperatif Market Bölge Yetkilisi Murat San, Barakfakıh Kooperatif Müdürü Ahmet Kutlusan, Çalı Kooperatif Müdürü Ali Alper Yaldız ile vatandaşlar katıldı.

Pandemiyle mücadele kapsamında gerekli tedbirler altında açılışı yapılan Soğanlı Şubesi vatandaşlardan da büyük ilgi gördü. Açılışın ardından Başkan Köksal Kacır ve Bölge Müdürü Eyice markette incelemelerde bulundu.