Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Tarım Kredi Kooperatif Market’ten Çiftçi Kart sahiplerine indirim müjdesi

30 ARALIK 2022

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik A.Ş arasında Çiftçi Kart protokolü imzalandı. Protokolle, Gaziantep’te çiftçilik yapan 33 bin 180 üreticiye Kooperatif Market mağazalarında yüzde 2 ila 5 indirim uygulanacak.

Tarım Kredi Kooperatifleri çiftçilere yönelik çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. arasında imzalanan protokolle çiftçiler, üzerinde isimlerinin de yer aldığı QR Kodlu ve ID’li kartlarını kullanarak süt ve süt ürünleri, bakliyat ve sağlık ürünlerinin de aralarında bulunduğu toplamda 11 kalemde yaklaşık 600 üründe, yüzde 2 ila 5 arasında değişen indirimlerden yararlanacak.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Tarım Kredi Kooperatif Marketçilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Aslan’ın imzaladığı protokol, 1 Ocak 2023 tarihinde itibaren geçerli olacak.

Gaziantep, çiftçi dostu bir şehir

Başkan Fatma Şahin, protokol töreninde yaptığı konuşmada, Çiftçi Kart’ın tam bir takım çalışmasının ürünü olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Belediye olarak sosyal desteklerimiz çok fazla. Ama en çok ses getiren 33 bini aşkın çiftçiyi ilgilendiren mazot desteği oldu. Onların memnuniyeti ve mutluluğu bizlere de yansıdı. Yaptığımız bu işin toplumdaki yansıması bizleri çok mutlu etti. Bu kart yalnızca mazot desteği alınan bir kart değil. Bu kart Bilişim AŞ. tarafından kendi mühendislerimizce üretilmiş bir kart. Bu kartta Tarım Kredi Kooperatiflerindeki ürünleri almak isteyen çiftçilere indirimler sağlanıyor. Bu da hakikaten kartın cazibesi, kooperatifin bu konudaki desteğiyle çok daha farklı bir noktaya geldi. Gaziantep, çiftçi dostu bir şehir.” dedi

600 üründe çiftçilere indirimler sağlanacak

Tarım Kredi Kooperatif Marketçilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Aslan ise Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e teşekkür ederek, “Şu anda kooperatif marketlerimizin sayısı Türkiye’de yaklaşık bin 500 tane. Gaziantep’te de ilçeler dahil olmak üzere mevcutta 20 tane bulunuyor. Buradaki marketlerimizde inşallah bu indirimlerimizi yapacağız. 11 grupta yaklaşık 600 üründe çiftçilerimize indirimler sağlayacağız” diye konuştu.

Protokol törenine Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Latif Karadağ, Genel Sekreter Yardımcısı Sevda Usalp ve Tarımsal Hizmetler ve Gıda Daire Başkanı Kenan Seçkin de katıldı.