Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Tarım Kredide hububat eksperliği eğitimi

1 NİSAN 2022

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde görev yapan kooperatif çalışanlarına yönelik ‘Hububat  Eksperliği Eğitimi’ düzenlendi.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Pazarlama Daire Başkanlığınca planlanan ve İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Hububat Eksperliği eğitimleri devam ediyor.

Kooperatif ortaklarından sağlıklı ve uygun kriterlerde ürün alımı yapılabilmesi, fiziki-teknik işlemlerden kaynaklanan olumsuzlukların azaltılması ve fiyatlandırmada istikrarın sağlanması açısından, hububat alımlarının yoğun olduğu bölge birliklerine bağlı kooperatiflerde görev yapan personele yönelik Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) işbirliği ile hububat eksperlik eğitimi düzenlendi.

2022 yılı için planlanan eğitimlerin birinci dönemi 21 Mart- 01 Nisan tarihleri arasında tamamlandı. Eğitimin ardından katılımcılara yazılı ve uygulamalı sınav yapıldı. Kooperatif çalışanlarına yönelik düzenlenen eğitimde Sözleşmeli Üretim ve Ürün Değerlendirme ile Eğitim Müdürlüğü yetkilileri de hazır bulundu. Kursa katılan personele eksperlik belgesi verilecek.