Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Tarkim’de Kalite Entegre Yönetim Sistemi Oluşturuldu

19 EKİM 2022

Sektördeki firmalar arasında öncü bir kuruluş olan Tarım Kredi Kooperatifleri şirketlerinden Tarkim Bitki Koruma Sanayi Ve Ticaret A.Ş. kalite politikası hedefleri kapsamında, kalite sistemlerinden ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ve ISO 27001 standartlarının güncel revizyonlarını referans alarak dört sistemin bir arada uygulandığı Entegre Yönetim Sistemini oluşturdu.

Dört sistemin bir arada uygulandığı Entegre Yönetim Sistemi oluşturmayı kalite politikası olarak hedefleyen Tarkim Bitki Koruma Sanayi Ve Ticaret A.Ş., ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi  için girdiği denetimden başarılı çıkarak uluslararası geçerliliği olan dört belgeyi almaya hak kazandı.

Tüm süreçlerde kaliteye önem veren Tarkim, bu hedef doğrultusunda müşteri şartları ve yasal şartlar dikkate alınarak sistemin sürekli iyileştirilmesi için; süreçlerin belirlenmesi ve sistemin etkin olarak uygulanması yoluyla, müşteri memnuniyetinin artırılması ve üretimden müşteriye kadarki tüm süreçte yasal gerekliliklere tam uyumun sağlanması çalışmalarını kısa sürede tamamladı.