Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ortaklarının yanında

15 ARALIK 2020

Türkiye’nin en büyük çiftçi kuruluşu Tarım Kredi, ortaklarının yanında olmaya devam ediyor. Denizli’nin Acıpayam ilçesinde meydana gelen yangında evi ve ahırı hasar gören Yatağan Tarım Kredi Kooperatifi ortağı Mesut Aslan’a Tarım Kredi ve TK Yem tarafından yem tedariği ve maddi destek sağlandı.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir Bölge Birliğine bağlı Yatağan Tarım Kredi Kooperatifi ortaklarından Mesut Aslan’ın Denizli ili Acıpayam ilçesi Kurtlar Mahallesinde bulunan evi ve ahırı bilinmeyen bir sebeple çıkan yangında zarar gördü. Tarımsal üretimin her aşamasında çiftçilere destek olan, ortaklarının zor zamanlarında da yanında yer alan Tarım Kredi, yangında evi tamamen kullanılmaz hale gelen, ahırı ise kısmen zarar gören Aslan’ı zor gününde yalnız bırakmadı.

Yatağan Tarım Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Kul, Kooperatif Yetkilisi Kamil Çağdaş ve Tarım Kredi Yem Denizli Şubesi’ne bağlı saha sorumlusu İsmail Oğuz Çelik ile birlikte Aslan’ı ziyaret ederek olay yerinde incelemelerde bulundu. Kul ve beraberindekiler, kooperatif ortağı Mesut Aslan’a Tarım Kredi Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz’ın geçmiş olsun dileklerini iletti.

Öte yandan yanan ahırda bulunan samanları zarar gören Aslan’a Tarım Kredi Yem Denizli Şubesi tarafından yem ve kooperatif yetkilileri tarafından da maddi yardımda bulunuldu. Tarım Kredi ailesi olarak ortaklarının maddi ve manevi her zaman yanında olduklarını belirten Kul, “Yalnız üretirken değil, böylesi günlerde de ortaklarımızın acılarını bir nebze olsun azaltmak amacıyla maddi ve manevi olarak desteklerimizi her zaman hissettirmeye çalışıyoruz” dedi.