Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Tarım Kredi Kooperatifleri 5. Verimlilik ve Teknoloji Fuarında

2 ŞUBAT 2023

Ankara Bilim Üniversitesi tarafından bu yıl 5’ncisi düzenlenen Verimlilik Fuarı, ATO Congresium'da ziyaretçilere kapılarını açtı. Türkiye’de verimliliğin artırılmasına katkı sağlayan ileri teknoloji ürünlerinin sergilendiği fuarda Tarım Kredi Grubu da iştirakleri ile yerini aldı.

Verimliliğin artırılmasına katkı sağlayan teknolojik ürün ve hizmetlerin sergilendiği, birçok farklı sektörün katılımı ile gerçekleşen fuarın açılışı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay tarafından yapıldı. 

Fuarın açılışına Yükseköğretim Kurumu (YÖK) Başkanı Erol Özvar, Ankara Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Demir, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketlerinin temsilcileri katıldı.

Başta savunma sanayi olmak üzere bilişim, sanayi, eğitim, enerji, tarım, iletişim, sağlık ve ulaşım sektörlerinde geleceğe ışık tutacak akıllı çözüm teknolojilerinin yer aldığı fuarda, Tarım Kredi Grubu da iştirakleriyle katıldı. Fuarı ziyaret eden vatandaşlar Tarım Kredi standına büyük ilgi gösterdi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, ATO Congresium'da düzenlenen 5. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nın açılışında yaptığı konuşmada, günümüzde teknolojik dönüşümün, vatandaşların, iş insanlarının ve karar alıcıların proaktif uyum sağlamaları gereken dinamik bir süreç olduğunu söyledi.

Oktay, konuşmasının sonunda, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine, fuarın düzenlenmesinde emeği geçen Türkiye Verimlilik Vakfı ve Ankara Bilim Üniversitesi başta olmak üzere tüm paydaş kurum ve kuruluşlar ile katılımcılara teşekkür etti.

Fuat Oktay, katkılarıyla etkinliğin gerçekleştirilmesine destek olan firmaların temsilcilerine de plaket takdim etti.